Bolu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Bolu Fuarında

Bolu’da Expolife fuarcılık tarafından 26-29 Mayıs tarihlerinde düzenlenen “Yapı, Mobilya & Ev Tekstili” ile “Gıda Tarım ve Hayvancılık”fuarında yerimizi aldık. Bolu Valiliği, Bolu Belediye Başkanlığı, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası,  İl Tarım ve orman Müdürlüğü ve birçok birlik ve kuruluş fuara destek ve katılımcı oldu.

Fuar açılışına Vali Yardımcısı İlhan TURGUT, Bolu Belediye Başkanı Tanju ÖZCAN, AK Parti İl Başkanı Suat GÜNER, Bolu İl Tarım ve Orman Müdürü İzzet MURAT, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker ATEŞ, Expo Life Fuarcılık yönetim kurulu başkanı Serdar ERDOĞAN, Bolu Protokolü, kurum müdürleri ve vatandaşlar katılım gösterdi.

Açılış konuşmaları sonrasında protokol ve ziyaretçiler fuar alanında incelemelerde bulundu.

Konu hakkında açıklama yapan İl Müdürü İzzet MURAT;

“Pandemi koşulları nedeniyle 2020 yılında ertelenen Bolu Fuarı 3 yıllık bir aradan sonra tekrar gerçekleşiyor. Fuarlar gelişen dünyanın, üretim teknolojilerinin takibi açısından önemli olmakla birlikte gerçekleştiği lokasyon içinde önemli bir ticaret hacim sağlamaktadır. Özellikle beyaz et sektörü ile ulusal ve uluslararası arenada önemli bir role sahip olan ilimizde düzenleniyor olması da ayrıca önemlidir.

Kurum olarak bakanlığımızın çalışmaları, güncel desteklemeler üreticilerimizin soru ve sorunları hususlarında bilgi aktarımını sağlamak için görsel materyaller ve teknik personelimizle birlikte standımızda 4 gün boyunca ziyaretçilerimizle bir arada olacağız. Fuarın ilimize ve ziyaretçilerine hayırlı olması diliyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.