Hakkında

JOURVET – VETERİNER HEKİM HABER PORTALI
(Journalist&Veterinarian)


Alanında deneyimli isimlerin katılımları ve katkıları ile veteriner hekimlik hizmetleri, hayvan sağlığı, veteriner halk sağlığı, gıda güvenliği, hayvansal üretim, hayvan ıslahı, hayvan hakları, biyogüvenlik, tek sağlık, ekoloji ve çevre sağlığı, hayvancılık politikaları gibi konularda ulusal basın ve medyada görsel/işitsel içerik ve haber üreten Marka Tescilli JOURVET – Veteriner Hekim Haber Portalı, veteriner hekimlik mesleği adına paylaşım yapan gönüllü bir platformdur.


Hayvanlarınıza Veteriner Hekim kontrolü ve gözetimi olmadan yapacağınız her müdahale istenmeyen sonuçlar doğmasına neden olabilir. Yayınlarımız bilgilendirme amaçlıdır. Detaylı bilgi için Veteriner Hekiminize danışınız.


JOURVET – Veteriner Hekim Haber Portalı Web Sitesinin, YouTube veya sosyal medyalarının öncelikli amacı hayvancılık sektörüne, Veteriner Hekimlik mesleğine ve Veteriner Hekimlik mesleği mensuplarına katkı sağlamak olup, bu platformda paylaşılan görsel, işitsel içeriklerin ve yazıların bilimsel ve hukuki sorumluluğu yazarlara aittir.


JOURVET – Veteriner Hekim Haber Portalı’nda yayınlanan tüm işitsel ve görsel içerik JOURVET’in yazılı icazeti olmaksızın indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve hiçbir formatta yayınlanamaz.

21.11.2019 tarihi ile JOURVET (Journalist&Veterinarian) marka sahibi Elif Ünlütürk Bayhan’dır.