Kars’ta hayvan besleme ve beslenme hastalıkları konusu değerlendirildi

Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Iğdır’da veteriner hekimler ile bir araya gelerek “Hayvan besleme ve beslenme hastalıkları” konusunu değerlendirdi.

Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Iğdır’da veteriner hekimler ile bir araya gelerek “Hayvan besleme ve beslenme hastalıkları” konusunu değerlendirdi. İftar sonrasında Iğdır’da yapılan toplantıya Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Ercan Ödül, Yönetim Kurulu Üyesi Vural Mutış, Iğdır İl Temsilcisi Serdar Akuş ve BayFeed firması Türkiye Satış Müdürü Veteriner Hekim Burak Türk, İç ve Doğu Anadolu Bölge Sorumlusu Veteriner Hekim Ahmet Akırşan ve İğdır’da görev yapan veteriner hekimler katıldı.

Sunumlarla zenginleşen toplantı sonrasında konuşan Bölge Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Ercan Ödül “Ülkemizde büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık dendiğinde ilk akla gelen Kars, Ardahan, Iğdır Bölgemiz için önemli bir sorun olduğunu tespit ettiğimiz “Hayvan besleme ve beslenme hastalıkları” konusunda uluslararası tecrübeye sahip, ülkemizin en önde gelen firmalarından BayFeed firması ile birlikte bugün Iğdır’da hayvan sağlığı alanında hizmet veren veteriner hekimlerle bir araya geldik. “Hayvan besleme ve beslenme hastalıkları” konusunu ayrıntılı bir biçimde konuştuk. Toplantıya yoğun katılım gösteren meslektaşlarımıza ve BayFeed firması yetkililerimize teşekkür ederiz. Bölgemiz hayvancılığı ve meslektaşlarımızın güncel sektörel konuları için bu ve benzeri eğitimlerimize devam edeceğiz” diye sözlerini sonlandırdı. 

Haber: Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası